КЗ СЗШ№28

 





Грамоти та дипломи

 

Переможці Всеукраїнських конкурсів

2017-2018 н.р.

Клас

ПІ учня

Назва конкурсу

ПІБ вчителя

2-А

Гузь Варвара

Диплом переможця в початковій школі   у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

 Диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Розумничка»

Дубіковська О.В.

2-А

Деркач Дарина

Диплом переможця в початковій школі   Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Дубіковська О.В.

2-А

Єгоров Савелій

Диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Розумничка»

Дубіковська О.В.

2-А

Літерова Єлизавета

Диплом переможця в початковій школі   Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Дубіковська О.В.

2-А

Мельник Дар’я

Диплом переможця в початковій школі   Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Дубіковська О.В.

2-А

Мельник Марина

Диплом переможця в початковій школі   у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Дубіковська О.В.

2-А

Писаренко Тимофій

Диплом переможця в початковій школі   Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Дубіковська О.В.

2-А

Потайна Аліна

Диплом переможця в початковій школі   Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Дубіковська О.В.

2-А

Терещенко Маргарита

Диплом переможця в початковій школі   Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Диплом переможця в початковій школі   у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Дубіковська О.В.

2-Б

Безбах Владислав

Диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Розумничка»

Савченко Н.В.

2-Б

Белошапка  Ілля

Диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Розумничка»

Савченко Н.В.

2-Б

Душа Арина

Диплом переможця в початковій школі   Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Савченко Н.В.

2-Б

Тєлєбєнєва Мілена

Диплом переможця в початковій школі   Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Савченко Н.В.

2-Б

Чабан Аліна

Диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу «Розумничка»

Савченко Н.В.

3-А

Клименко Тетяна

Добрий результат у   міжнародному    конкурсі з інформатики  «Бебрас -2017»

Головньова Д.В.

3-А

Пушко Назар

Добрий результат у   міжнародному    конкурсі з інформатики  «Бебрас -2017»

Головньова Д.В.

4-Б

Пономаренко Анастасія

Диплом переможця в початковій школі Міжнародної  природознавчої  гри «Геліантус- 2017»

Таріна О.В.

5-А

Артамонова Марія

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Залокоцька В.Д.

5-А

Грицан Олександр

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Залокоцька В.Д.

 

 

Голубенко О.В.

5-А

Пушко Ксенія

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Залокоцька В.Д.

 

 

Голубенко О.В.

5-А

Цюх Софія

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Pussle»

Залокоцька В.Д.

 

 

Білик Ю.С.

5-А

Шаповал Владислав

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Голубенко О.В.

5-Б

Кузнєцова Софія

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Диплом І  ступеня регіонального рівня за перемогу в  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Залокоцька В.Д.

 

 

Приходько Н.О.

5-Б

Котляр Ангеліна

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Залокоцька В.Д.

 

 

Приходько Н.О.

5-Б

Марченко Анастасія

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Приходько Н.О.

5-Б

Малашов Ростислав

Добрий результат у   міжнародному    конкурсі з інформатики  «Бебрас -2017»

Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Pussle»

Кисіль І.В.

 

Білик Ю.С.

5-Б

Сарапіна Валерія

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Добрий результат у   міжнародному    конкурсі з інформатики  «Бебрас -2017» Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Залокоцька В.Д.,

Приходько Н.О.

 

 

 

Кисіль І.В.

Голубенко О.В.

6-А

Іванова Дар’я

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Pussle»

Залокоцька В.Д.

 

 

Дудік Ю.Г.

 

 

Білик Ю.С.

6-А

Ковальова Катерина

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Залокоцька В.Д.

 

 

Дудік Ю.Г.

6-А

Клименко Катерина

Диплом ІІІ ступеня регіонального  рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Pussle»

Білик Ю.С.

6-А

Терехов Євген

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Залокоцька В.Д.

6-А

Токар Марія

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Диплом І  ступеня регіонального рівня за перемогу в  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

 Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Залокоцька В.Д.

 

 

Дудік Ю.Г.

 

Голубенко О.В.

6-А

Шевченко Анастасія

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Залокоцька В.Д.

 

 

Голубенко О.В.

6-Б

Бабко Кирило

Диплом ІІ ступеня регіонального  рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Pussle»

Білик Ю.С.

6-Б

Бєлка Анна

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Залокоцька В.Д.

 

 

Голубенко О.В.

6-Б

Варіч Ганна

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Голубенко О.В.

6-Б

Годунова Анжеліка

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Голубенко О.В.

6-Б

Душа Денис

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в  Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Pussle» Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Дудік Ю.Г.

 

 

Білик Ю.С.

Голубенко О.В.

6-Б

Шарбаталі Лейла

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Залокоцька В.Д.

7-А

Мартиненко Іван

Диплом ІІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

 

Залокоцька В.Д.

8-А

Петров Роман

Грамота за найкращий результат з географії в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

 

Гопка І.Л.

8-А

Щербина Дар’я

Грамота за найкращий результат з географії в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

Гопка І.Л.

8-А

Чабан Анна

Грамота за найкращий результат з географії в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

Гопка І.Л.

8-Б

 

Сокуренко Марія

Грамота за найкращий результат з географії в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

Гопка І.Л.

8-Б

Явтушенко Надія

Грамота за найкращий результат з географії в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

Гопка І.Л.

9-А

Тарасенко Віктор

Диплом ІІ  ступеня Всеукраїнського рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Зозуля С.П.

9-А

Тарасенко Віталій

Диплом ІІ  ступеня Всеукраїнського рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Зозуля С.П.

9-А

Кабаченко Олександр

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

 

Зозуля С.П.

9-А

Вареник Поліна

Грамота за найкращий результат з біології в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

Дроздова Н.М.

9-А

Бондаренко Анастасія

Диплом переможця Міжнародної  природознавчої  гри «Геліантус- 2017»

Гопка І.Л.

9-Б

Гончар Ілля

Добрий результат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018»

Мартинець В.О.

9-Б

Пучкова Марина

Диплом ІІ  ступеня Всеукраїнського рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

 

Зозуля С.П.

9-Б

Корінь Анастасія

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Грамота за найкращий результат з географії в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

Грамота за найкращий результат з хімії в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

Зозуля С.П.,

 

 

Гопка І.Л.

 

 

Мошняга С.Т.

10-А

Бондаренко Наталія

Диплом І  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Залокоцька В.Д.

10-А

Лаушкіна Вероніка

Грамота за найкращий результат з біології в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

Дроздова Н.М.

11-А

Грекова Поліна

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Залокоцька В.Д.

11-А

Іванова Юлія

Грамота за найкращий результат з фізики  в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

 Гопка І.Л.

11-А

Сметська Олена

Диплом ІІ  ступеня регіонального рівня за перемогу в Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2017»

Залокоцька В.Д.

11-А

Чепурко Оксана

Грамоти  за найкращі  результати з біології  та фізики  в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус- 2017»

 

Дроздова Н.М.,

Трусээва Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО  УЧНІВ, ЯКІ ДОСЯГЛИ ВИСОКОГО  РІВНЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ

 ЗА  2017-2018 Н.Р.

Місце

ПІ учня

Клас

Середній бал

І

 Бондаренко Наталія

10-А

11,2

ІІ

Пушко Ксенія

5-А

10,9

ІІІ

Коваленко Максим

4-А

10,6

ІІІ

Білоус Анна

4-Б

10,6

ІІІ

Цюх Софія

5-А

10,6

ІІІ

Грицан Олександр

5-А

10,6

ІV

Іванова  Дар’я

6-А

10,5

ІV

Токар Марія

6-А

10,5

ІV

 Явтушенко Надія

8-Б

10,5

ІV

Лаушкіна Вероніка

10-А

10,5

 V

Зубенко Анна

4-Б

10,4

V

Пономаренко Анастасія

4-Б

10,4

V

Сарапіна Валерія

5-Б

10,4

V

Циганов Олексій

5-Б

10,4

V

Терехов Євген

6-А

10,4

V

Душа Денис

6-Б

10,4

V

Сагуйченко Анастасія

10-А

10,4

Савенко Карина

8-Б

10,3

VІІ

Гарькавий Андрій

3-А

10,2

VІІ

 Марченко Валерія

 3-А

10,2

VІІ

Неклеса Олександр

 3-Б

10,2

VІІ

Марченко Анастасія

 5-Б

10,2

VІІІ

 Лисиченко Даніїл

 3-А

10

VІІІ

 Пушко Назар

3-А

10

VІІІ

Ткачик Кіра

3-А

10

VІІІ

 Деркач Георгій

4-А

10

VІІІ

 Чумак Семен

 4-А

10

 

 

ВІТАЄМО!!!
УЧНІВ - ПЕРЕМОЖЦІВ, ЗДОБУВШИХ ВІДЗНАКУ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ
2016 - 2017 Н.Р.

 

Переможці Всеукраїнських конкурсів

2016-2017 н.р.

 

Клас

ПІ учня

Назва конкурсу

ПІБ вчителя

3-А

Бабенко Володимир

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бовшик О.В.

3-А

Коваленко Максим

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бовшик О.В.

3-А

Горяний Богдан

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бовшик О.В.

3-А

Кошкарьова Анна

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бовшик О.В.

3-Б

Чумак Семен

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бовшик О.В.

3-Б

Гаркуша Всеволод

Диплом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Таріна О.В.

4-А

Грицан Олександр

Диплом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бондаренко А.Є.

4-А

Цюх Софія

Диплом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

Диплом переможця в початковій школі   у Всеукраїнській природознавчій грі «Гелуантус-2016»

Бондаренко А.Є.

4-Б

Малашов Ростислав

Диплом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Коба О.М.

4-Б

Циганов Олексій

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Коба О.М.

 6-А

Ковальов Ілля

Відмінний результат у   міжнародному    конкурсі з інформатики  «Бебрас -2016»

 

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека-2017»

 

Чаленко А.І.

 

 

 

 

6-Б

Остратов Олександр

Добрий результат у   міжнародному    конкурсі з інформатики  «Бебрас -2016»

 

Чаленко А.І.

7-Б

Явтушенко Надія

 Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека-2017»

 

 

 Франделіус Н.Ю.

9-А

Лаушкіна Вероніка

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бублейник Н.М.

9-А

Стадніченко Надія

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бублейник Н.М.

9-Б

Білоус Анастасія

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

Бублейник Н.М.

9-Б

Бондаренко Наталія

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародній грі зі світової літератури «Sanflower

Бублейник Н.М.

 

 

 

 

Залокоцька В.Д.

9-Б

Жвирбля Дар’я

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бублейник Н.М.

9-Б

Швець Катерина

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

 

Бублейник Н.М.

10-А

Грекова Поліна

Грамота з географії  за перемогу у Всеукраїнській природознавчій грі «Гелуантус-2016»

 

Гопка І.Л.

10-А

 Недоріз Валерія

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

Грамота з географії  за перемогу у Всеукраїнській природознавчій грі «Гелуантус-2016»

 

 

Бублейник Н.М.

 

 

 

 

Гопка І.Л.

10-А

Сметська Олена

Грамота з географії  за перемогу у Всеукраїнській природознавчій грі «Гелуантус-2016»

 

Гопка І.Л.

10-А

Чепурко Оксана

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова-2017»

 

Бублейник Н.М.

11-А

Терещенко Поліна

Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2017»

Пилипенко О.П.

11-А

Богиня Лоліта

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека-2017»

 

Бублейник Н.М.

11-А

Зікрач Карина

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека-2017»

 

Бублейник Н.М.